Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'web_deskohrani_n'@'localhost' (using password: YES) in /var/web/lib/db/main.lib.php on line 4
Nelze se pripojit k databazovemu serveru: Access denied for user 'web_deskohrani_n'@'localhost' (using password: YES)

Novoměstské Deskohraní

předvánoční festival her
27.-29. listopadu 2009
přijďte si pro nápad na inteligentní dárek

    Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/web/deskohrani.cz/novomestske/design/header.inc.php on line 54

Organizátoři festivalu

Novoměstské Deskohraní spoluorgnizují:

  • Klub deskových her Paluba - zajištění odborné části programu, garantem projektu je Jakub Těšínský a Radka Lomičková.
  • Novoměstská radnice - zajištění prostor a zajištění technického běhu festivalu, garantem projektu je Gabriela Kolářová a Michal Sodoma.

O organizátorech

Novoměstská radnice Novoměstská radnice je jednou z osmnácti národních kulturních památek v Praze. Od 1. ledna 2007 je Novoměstská radnice příspěvkovou organizací městské části Praha 2. Záměrem je oživení dění na Novoměstské radnici a rozšíření kulturního programu, do čehož spadá i Novoměstské Deskohraní.

V současné době se zde konají svatební obřady a kulturní nebo společenské akce v reprezentačních prostorách: v gotickém Mázhausu, v Konšelském salonku s dřevěným malovaným stropem, ve Velkém sále s manýristickými freskami z 16. století, v Recepčních salóncích spojených s Kavárnou, projektovanou v 70. letech architektem Girsou, či ve výstavních sálech ve II. patře. Prostory jsou k dispozici k pronájmu.

více ...

Klub deskových her Paluba - Klub deskových her Paluba, se jako nejstarší klub deskových her v České republice dlouhodobě věnuje propagaci deskových her na veřejnosti. Paluba celoročně zpřístupňuje ve svých prostorách veřejnosti svou obrovskou sbírku deskových her. K mnoha aktivitám Klubu Paluba patří například již 9. rokem organizace mezinárodního festivalu her Deskohraní. Odborným garantem programu je Jakub Těšínský - spoluzakladatel klubu, který se angažuje i v dalších deskoherních aktivitách jako herní ocenění Hra roku, podpora autorů českých her v České deskoherní společnosti, Mistrovství republiky v Osadnících z Katanu, či Čtyřpohár - mistrovství republiky v deskových hrách družstev.

více ...

Webdesign: © 2009 Jakub A. Těšínský.